کیسه پرکن دیجیتال

کیسه پرکن یا پاکت پرکن مکانیزمی برای توزین و بسته بندی انواع مواد فله

کیسه پرکن یا پاکت پرکن مکانیزمی برای توزین و بسته بندی انواع مواد فله مانند مواد گرانولی و پودری وغیره می باشد. که در صنایع معدنی،غذایی،شیمیایی،دارویی وکشاورزی کاربرد دارد.
این سیستم قابلیت پرکردن انواع پودرهای مرطوب را دارا می باشد.کار کردن با این کیسه پرکن به دلیل استفاده از تجهیزات دیجیتال بسیار ساده بوده و دقت توزین نیز بسیار بالا رفته است. این کیسه پرکن ها برای پرکردن انواع کیسه ها در ظرفیت های 10 تا 50 کیلوگرم طراحی و ساخته می شود .ودر صورت نیاز مشتری قابل افزایش و یا کاهش می باشد.

نحوه ای عملکرد این مکانیزم به شرح زیر می باشد :

با قرار دادن کیسه بروی نازل کیسه پرکن اپراتور کلید استارت را فشار می دهد در این زمان موتور اصلی شروع به کار کرده وهمزمان جک نگهدارنده کیسه عمل می کند و کیسه را بروی نازل ثابت نگه می دارد تا در اثر فشار بار ورودی کیسه از نازل خارج نشود. در این مرحله بار وارد کیسه می شود و وزن آن بروی لودسل اعمال می گردد این وزن توسط نمایشگر نمایش داده می شود.  

زمانی که وزن کیسه به اندازه تعیین شده برسید فرمان خاموش شدن موتور توسط نمایشگر داده می شود ونیز کیسه گیر، کیسه را رها کرده وکیسه را روی نوارنقاله قرار می گیرد و کار بدین گونه ادامه پیدا می کند.

مزایای کیسه پرکن دیجیتال

دقت بالا در توزین کیسه ها
سیستم توزین کاملا اتوماتیک
دارای نمایشگر پیشرفته و لودسل
دارای شمارنده تعداد کیسه های پر شده
دارای کمپرسور هوای فشرده و واحد مراقبت
مناسب برای انواع پودرهای مرطوب
سهولت در تعمیر و نگهداری

 

دقت در طراحی

امروزه رمز حضور وماندگاری شرکت های بزرگ وکوچک در عرصه های جهانی , حضور بخش طراحی در مراکز تحقیق وتوسعه آنهاست. اصول واساس هر کاری خصوصا در ماشین سازی رعایت اصول وقواید و محاسبات در زمینه ای طراحی می باشد .

کیفیت در ساخت

این شرکت با استفاده ازماشین آلات وتکنولوژی های روز و نیروهای متخصص وکارآمد ونظارت مهندسین بر کیفیت محصولات تلاش می کند کیفیت محصولات خود را در حد رقابت با کشور های پیشرفته افزایش دهید.

 

سرعت در نصب

اگر دو پروسه ,دقت در طراحی وکیفیت در ساخت رعایت شود نهایت و سرانجام آن سرعت در نصب خواهد بود. ما با استفاده از نیروی متخصص ,ساخت وتکمیل تمامی جزییات در کارخانه سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن وظیفه ای خود را به اتمام برسانیم.

 

درخواست سفارش ماشین آلات

aa

آرتین سام صنعت

شرکت آرتین سام صنعت با قریب به یک دهه فعالیت گسترده و با هدف خود کفایی وتامین بخشی از نیاز کشورعزیزمان درزمینه طراحی وساخت ماشین آلات پودر میکرونیزه گام به این عرصه نهاده است و با مدد گرفتن از ایزد منان وتکیه بر تجربه ودانش مهندسین جوان وتلاشگر خود توانسته است کیفیت وراندمان ماشین آلات خود را در سطح کشورهای پیشرفته ارتقاء دهد.

ارتباط با ما

آدرس کارخانه: قم بلوار شهید خدا کرم (جاده قدیم تهران) کوچه 22 پلاک 19

تلفن : 025.36641935

تلفکس : 025.36641934

همراه : 09127576251  |   09127582035               اطلاعات بیشتر