میکسرهای صنعتی همزن یا مخلوط کن

طراحی و ساخت انواع میکسرهای صنعتی با عملکرد افقی و عمودی

طراحی و ساخت انواع میکسرهای صنعتی با عملکرد افقی و عمودی برای اختلاط انواع مختلف مواد در صنایع گوناگون مانند صنایع غذایی ،دارویی،شیمیایی ،معدنی ،کشاورزی و انواع گرانول ها در ظرفیت های گوناگون و با توان اختلاط بالا مطابق با نیاز مشتری در این شرکت انجام می پذیرد.

نکته بسیار مهم انتجاب صحیح نوع میکسر و نوع تیغه ها ومحل قرار گیری آنهاست که میکسر بتواند به وظیفه اختلاط همگن و مناسب مواد در کمترین زمان و بهترین راندمان دست یابد.
در طراحی مخلوط کن های صنعتی باید راندمان بالا در اختلاط ، حداقل مدت زمان اختلاط ، کمترین مصرف انرژی وسرعت در تخلیه و بارگیری در نظر گرفته شود.

دقت در طراحی

امروزه رمز حضور وماندگاری شرکت های بزرگ وکوچک در عرصه های جهانی , حضور بخش طراحی در مراکز تحقیق وتوسعه آنهاست. اصول واساس هر کاری خصوصا در ماشین سازی رعایت اصول وقواید و محاسبات در زمینه ای طراحی می باشد .

کیفیت در ساخت

این شرکت با استفاده ازماشین آلات وتکنولوژی های روز و نیروهای متخصص وکارآمد ونظارت مهندسین بر کیفیت محصولات تلاش می کند کیفیت محصولات خود را در حد رقابت با کشور های پیشرفته افزایش دهید.

 

سرعت در نصب

اگر دو پروسه ,دقت در طراحی وکیفیت در ساخت رعایت شود نهایت و سرانجام آن سرعت در نصب خواهد بود. ما با استفاده از نیروی متخصص ,ساخت وتکمیل تمامی جزییات در کارخانه سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن وظیفه ای خود را به اتمام برسانیم.

 

درخواست سفارش ماشین آلات

aa

آرتین سام صنعت

شرکت آرتین سام صنعت با قریب به یک دهه فعالیت گسترده و با هدف خود کفایی وتامین بخشی از نیاز کشورعزیزمان درزمینه طراحی وساخت ماشین آلات پودر میکرونیزه گام به این عرصه نهاده است و با مدد گرفتن از ایزد منان وتکیه بر تجربه ودانش مهندسین جوان وتلاشگر خود توانسته است کیفیت وراندمان ماشین آلات خود را در سطح کشورهای پیشرفته ارتقاء دهد.

ارتباط با ما

آدرس کارخانه: قم بلوار شهید خدا کرم (جاده قدیم تهران) کوچه 22 پلاک 19

تلفن : 025.36641935

تلفکس : 025.36641934

همراه : 09127576251  |   09127582035               اطلاعات بیشتر