روتاری سپراتور

طراحی و ساخت روتاری سپراتور برای اولین بار در کشور

طراحی و ساخت روتاری سپراتور برای اولین بار در کشور توسط شرکت آرتین سام صنعت و به سفارش شرکت چاپ افست انجام شد. ابتدا بحث طراحی و تحقیقات انجام گرفت و سرانجام ساخته شد و ارسال گردید .

وظیفه روتاری سپراتور جدا کردن ضایعات کاغذ برش خورده دفتر و کتاب از هوای که آن را به محل انباشته شدن و دپو منتقل می کند می باشد این هوا در پرس باعث آشفتگی و مشکل می شود پس از جدا شدن هوا توسط تیغه های روتاری سپراتور کاغذ ها به خروجی دستگاه منتقل و وارد پرس می شود درون پرس تحت فشار قرار گرفته و متراکم می شود و با سیم بسته می شود تا فضای کمتری را اشغال کند .

در بیشتر کارخانجات چاپ صنعتی این روند به صورت دستی انجام می شود که به دلیل فضای زیاد جهت دپو و زمان بالا ونیروی کار این کار پر هزینه می باشد که این دستگاه بسیار مناسب و اقتصادی می باشد .

دقت در طراحی

امروزه رمز حضور وماندگاری شرکت های بزرگ وکوچک در عرصه های جهانی , حضور بخش طراحی در مراکز تحقیق وتوسعه آنهاست. اصول واساس هر کاری خصوصا در ماشین سازی رعایت اصول وقواید و محاسبات در زمینه ای طراحی می باشد .

کیفیت در ساخت

این شرکت با استفاده ازماشین آلات وتکنولوژی های روز و نیروهای متخصص وکارآمد ونظارت مهندسین بر کیفیت محصولات تلاش می کند کیفیت محصولات خود را در حد رقابت با کشور های پیشرفته افزایش دهید.

 

سرعت در نصب

اگر دو پروسه ,دقت در طراحی وکیفیت در ساخت رعایت شود نهایت و سرانجام آن سرعت در نصب خواهد بود. ما با استفاده از نیروی متخصص ,ساخت وتکمیل تمامی جزییات در کارخانه سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن وظیفه ای خود را به اتمام برسانیم.

 

درخواست سفارش ماشین آلات

aa

آرتین سام صنعت

شرکت آرتین سام صنعت با قریب به یک دهه فعالیت گسترده و با هدف خود کفایی وتامین بخشی از نیاز کشورعزیزمان درزمینه طراحی وساخت ماشین آلات پودر میکرونیزه گام به این عرصه نهاده است و با مدد گرفتن از ایزد منان وتکیه بر تجربه ودانش مهندسین جوان وتلاشگر خود توانسته است کیفیت وراندمان ماشین آلات خود را در سطح کشورهای پیشرفته ارتقاء دهد.

ارتباط با ما

آدرس کارخانه: قم بلوار شهید خدا کرم (جاده قدیم تهران) کوچه 22 پلاک 19

تلفن : 025.36641935

تلفکس : 025.36641934

همراه : 09127576251  |   09127582035               اطلاعات بیشتر