بگ فیلتر یا غبار گیر

از سیکلون ها جهت جمع آوری گرد وغبار وفیلتراسیون کوره های پخت در صنایع مختلف استفاده می شود.

طراحی ، ساخت ونصب و راه اندازی انواع سیستم های فیلتراسیون مطابق با آخرین استانداردهای زیست محیطی به روش جت پالس برای صنایع مختلف نظیر گچ ، آهک ، کربنات کلسیم ، تالک ، باریت ، بنتونیت ، سیلیس ، فلدسپار ، گیلسونایت ، پودرهای میکرونیزه ، کوره های سرب و موارد مشابه درتیپ ها واندازه های متفاوت وبا استفاده از نرم افزارهای روز دنیا ومطابق با سفارش مشتری محاسبه وطراحی میگردد.

تولید انواع قطعات یدکی بگ فیلتر مانند (سبد- کیسه– ونتوری– باکس کنترل– شیربرقی- واحد مراقب هوا –روتاری ولو- فن سانتریفیوژ وغیره) در این شرکت انجام می پذیرد .

عملکرد این مکانیزم بدین صورت است که گرد وغبار موجود در محیط توسط مکش فن سانتریفیوژ به سمت فیلتر کشیده می شود ودر داخل فیلتر به کیسه فیلترها که عمودی قرار دارند می چسبند وبا عطسه ای که شیر برقی می زند گرد وغبار چسبیده به کیسه جدا شده و به سمت خروجی فیلتر هدایت می شوند.

مزایای سیستم فیلتراسیون

1. رعایت اصول زیست محیطی وجلوگیری از آلوده شدن محیط زیست
2. جمع آوری تمام گرد وغبار های موجود وباز گرداندن به چرخه تولید
3. ساده بودن مکانیزم ومصرف کم انرژی ، سهولت در تعمیر ونگه داری
4. قدرت ومکش بالا در جمع آوری گرد وغبار محیط های گسترده
5. جلوگیری از پراکنده شدن گرد وغبار مضر در محیط

دقت در طراحی

امروزه رمز حضور وماندگاری شرکت های بزرگ وکوچک در عرصه های جهانی , حضور بخش طراحی در مراکز تحقیق وتوسعه آنهاست. اصول واساس هر کاری خصوصا در ماشین سازی رعایت اصول وقواید و محاسبات در زمینه ای طراحی می باشد .

کیفیت در ساخت

این شرکت با استفاده ازماشین آلات وتکنولوژی های روز و نیروهای متخصص وکارآمد ونظارت مهندسین بر کیفیت محصولات تلاش می کند کیفیت محصولات خود را در حد رقابت با کشور های پیشرفته افزایش دهید.

 

سرعت در نصب

اگر دو پروسه ,دقت در طراحی وکیفیت در ساخت رعایت شود نهایت و سرانجام آن سرعت در نصب خواهد بود. ما با استفاده از نیروی متخصص ,ساخت وتکمیل تمامی جزییات در کارخانه سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن وظیفه ای خود را به اتمام برسانیم.

 

درخواست سفارش ماشین آلات

aa

آرتین سام صنعت

شرکت آرتین سام صنعت با قریب به یک دهه فعالیت گسترده و با هدف خود کفایی وتامین بخشی از نیاز کشورعزیزمان درزمینه طراحی وساخت ماشین آلات پودر میکرونیزه گام به این عرصه نهاده است و با مدد گرفتن از ایزد منان وتکیه بر تجربه ودانش مهندسین جوان وتلاشگر خود توانسته است کیفیت وراندمان ماشین آلات خود را در سطح کشورهای پیشرفته ارتقاء دهد.

ارتباط با ما

آدرس کارخانه: قم بلوار شهید خدا کرم (جاده قدیم تهران) کوچه 22 پلاک 19

تلفن : 025.36641935

تلفکس : 025.36641934

همراه : 09127576251  |   09127582035               اطلاعات بیشتر