اسکروکانوایر Screw conveyor

اسکروکانوایر ویا مارپیچ ها به عنوان انتقال دهنده مواد

اسکروکانوایر ویا مارپیچ ها به عنوان انتقال دهنده مواد در فواصل و زوایای مختلف در صنایع معدنی وکانی های غیر فلزی , دارویی , شیمیایی و کشاورزی وغیره کاربرد دارند.
شرکت آرتین سام صنعت با دارا بودن دانش مهندسی وتجربه مورد نیاز در زمینه طراحی و ساخت انواع سیستم های انتقال دهنده مطابق با نیاز مشتری در دو حالت U ولوله ای برای مصارف مختلف و در سایزها و طول های متفاوت انجام می پذیرد.

نکات مهم که سازنده در طراحی این دستگاه باید رعایت کند :

سایز مواد ورودی * تناژ مورد نظر * طول مارپیچ * گام و زاویه تیغه ها * لقی بین مارپیچ و بدنه * آبندی در پوش ابتدا وانتها * انتجاب یاتاقان مناسب * مهار انتهای شفت در زوایای تند * استفاده از یاتاقان وسط در طول های زیاد * انتخاب کوبل مناسب تمامی موارد ذکر شده متغییر می باشند وبستگی به سفارش مشتری دارند.

کاربرد ها

1. انتقال انواع مواد به صورت افقی وعمودی
2. تخلیه وبار گیری در کارخانجات
3. امکان قرارگیری زیر بگ فیلتر ویا بگ هاوس

مزایا

1. انتقال مواد در تمام زوایا
2. عدم وجود گرد وغبار
3. کاهش مصرف انرژی وحداقل نیاز به تعمییر ونگهداری

دقت در طراحی

امروزه رمز حضور وماندگاری شرکت های بزرگ وکوچک در عرصه های جهانی , حضور بخش طراحی در مراکز تحقیق وتوسعه آنهاست. اصول واساس هر کاری خصوصا در ماشین سازی رعایت اصول وقواید و محاسبات در زمینه ای طراحی می باشد .

کیفیت در ساخت

این شرکت با استفاده ازماشین آلات وتکنولوژی های روز و نیروهای متخصص وکارآمد ونظارت مهندسین بر کیفیت محصولات تلاش می کند کیفیت محصولات خود را در حد رقابت با کشور های پیشرفته افزایش دهید.

 

سرعت در نصب

اگر دو پروسه ,دقت در طراحی وکیفیت در ساخت رعایت شود نهایت و سرانجام آن سرعت در نصب خواهد بود. ما با استفاده از نیروی متخصص ,ساخت وتکمیل تمامی جزییات در کارخانه سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن وظیفه ای خود را به اتمام برسانیم.

 

درخواست سفارش ماشین آلات

aa

آرتین سام صنعت

شرکت آرتین سام صنعت با قریب به یک دهه فعالیت گسترده و با هدف خود کفایی وتامین بخشی از نیاز کشورعزیزمان درزمینه طراحی وساخت ماشین آلات پودر میکرونیزه گام به این عرصه نهاده است و با مدد گرفتن از ایزد منان وتکیه بر تجربه ودانش مهندسین جوان وتلاشگر خود توانسته است کیفیت وراندمان ماشین آلات خود را در سطح کشورهای پیشرفته ارتقاء دهد.

ارتباط با ما

آدرس کارخانه: قم بلوار شهید خدا کرم (جاده قدیم تهران) کوچه 22 پلاک 19

تلفن : 025.36641935

تلفکس : 025.36641934

همراه : 09127576251  |   09127582035               اطلاعات بیشتر